14 63 00 633

ul. Krzyska 9, 33-100 Tarnów

Poznaj nas

0

LAT NA RYNKIU

O nas

Poznaj Termoinstal

Firma TERMO – INSTAL swoją działalność rozpoczęła w 1995 roku od świadczenia usług w zakresie wykonywania instalacji wod – kan, c.o. i gazowych, oraz montażu kotłowni.

Na przestrzeni całego okresu naszej działalności, można wyróżnić kilka okresów, w których większą rolę odgrywał handel hurtowy i detaliczny, niż działalność usługowa.

Jednak przez cały czas prawie 24 lat istnienia, firma nigdy nie zaprzestała działalności usługowej w branży instalacyjnej, zdobywając coraz to nowe doświadczenia i poznając nowe rozwiązania techniczne w dziedzinie ciepłownictwa i wentylacji.

Niemal od samego początku, w centrum naszego zainteresowana były odnawialne źródła energii, o powyższym może świadczyć fakt, że pierwsze tego typu urządzenia ( były to kolektory słoneczne), zostały przez nas zainstalowane już w 1999r i pracują nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Od tamtego czasu ilość zamontowanych kolektorów słonecznych można śmiało określić na kilkaset zestawów. Zakres ten na przestrzeni kolejnych lat został wzbogacony o kolejne urządzenia zaliczane do odnawialnych źródeł energii, takich pompy ciepła, a od 2012 roku ogniwa fotowoltaiczne.

Nasza dotychczasowa działalność w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, jak również zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, bez większych obaw upoważnia nas do nazwania.

Firmy TERMO – INSTAL „specjalista od odnawialnych źródeł energii”.

W dorobku firma posiada wiele autoryzacji i certyfikatów świadczących o naszej wiedzy i rzeczywistym doświadczeniu przyznanych przez czołowych producentów urządzeń takich jak: pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, rekuperatorów.